oral overdose boyfriendtv.xyz grandpa sleeping sick

xxx teensinthewood indian sexi vidros TXXX xxx mujeres con burros

grandpa sleeping sick hpjav.info pakistani sister and brother broken seals baby on wife s tits

wo girls jis ka xxxxxx ke darmyan blud or mot ho gai mofos.vip seachboazii tits vargin garlic

seachboazii tits سکس در خاب apetube.xyz aiden starr hardcore gangbang

pakistani sister and brother broken seals Lobster Tube indian girl cums out during hard sex

dani daniels big ass porn movies download tante di ewe bocah Melons Tube 35 land

SHAUNDAMXXX k. THAT ASIAN BOOTY xxxsexvid.xyz vargin garlic

ultimate sandwich fuck gay rape hidden camera Porn300 8 you ki xxx videos

defloration bandung smoke and ass oil JoysPorn xxx mujeres con burros


ETUDOSD KAYAKTA UMUT VAADEDİYOR

ETUDOSD KAYAKTA UMUT VAADEDİYOR
ETUDOSD SPORCULARI OKULLARASI ALP DİSİPLİN KAYAK YARIŞLARINDA DERECELER ELDE ETTİLER
2021-2022 Okul Sporları Faaliyet Programı kapsamında Davraz Kayak Merkezi’nde Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler Kayak Alp Disiplini ve Snowboard İl Birinciliği yarışmaları Gençlik Spor İl Müdürlüğü organizasyonuyla yapıldı.
Alp disiplini ve snowboard kategorilerinde 100’ye yakın sporcunun kıyasıya mücadele ettiği yarışmalarda sporcular dereceye girebilmek ve Isparta’yı il dışında yapılacak müsabakalarda temsil etmek için kıyasıya yarıştılar.
Yapılan yarışlara ilçemizin güzide kulüplerinden ETUDOSD sporcuları okullarını da temsil ederek dereceler elde ettiler.
Yıldız erkekler kategorisinde ETUDOSD sporcularından Isparta İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Emirhan Uçgun ikinci, Eğirdir Süleyman Demirel Ortaokulu öğrencisi Cevdet Efe Sinap da dördüncü olurken Genç bayanlar kategorisinde yarışan Isparta Anadolu Lisesi öğrencisi Sıla Dinçtürk dördüncü oldu. Süleyman Demirel Ortaokulu öğrencisi Eslem Eğriboyun da kayakta gelecek vaatettiğini kanıtladı.
Dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen tören ile verildi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhammet Cemil Şensöz yarışmaya katılan tüm sporculara teşekkür ederek, dereceye giren ve ilimizi temsil edecek olan sporculara başarılar diledi.
YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN SPORCULAR
Minik Kızlar (Alp Disiplini)
1.Fatime Nilda Özdemir 2.Merve Çelik 3.Elvin İpek Erdal
Minik Erkekler (Alp Disiplini)
1.Berat Ünlü 2.Ramazan Yağmur
Küçük Kızlar(Alp Disiplini)
1.Hümeyra Çetin 2.Azra Ünlü 3.P. Ezel Sarıgöl
Küçük Erkekler (Alp Disiplini)
1.Şenol Demirtaş 2.Demir Koçoğlu 3.Yusuf Gülsoy
Yıldız Kızlar (Alp Disiplini)
1.Bengüsu Yağmur 2.Ecem Yıldız 3.Ceylin Çakmak
Yıldız Erkekler (Alp Disiplini)
1.Efe Yılmaz 2. Emirhan Uçgun 3. Arda Erdal
Genç Kızlar (A) (Alp Disiplini)
1.Azra Uğuz 2.Havvanur Kuyucu 3.Arife Özentürk
Genç Erkekler (A) (Alp Disiplini)
1.İlke Dikmen 2.Yiğit Saraçoğlu 3.Ahmet Talha Öcal
Genç Kızlar (B) (Alp Disiplini)
1.Şükriye Büyükçaylı 2.Havva Taşkın 3.Havvanur Çetin
Genç Erkekler (B) (Alp Disiplini)
1.Sami Can Akkaş 2.Ahmet Mercan 3.Mehmet Büyükçaylı
Küçük Erkekler (Snowboard)
1.Kağan Kurt 2.Hasan Avcı 3.Çınar Güç
Yıldız Kızlar (Snowboard)
1.Merve Yavuz 2. Zehra Çetin
Yıldız Erkekler (Snowboard)
1.Mehmet Emin Perçemkaya 2.Hacı Mehmet Ocaktan
Genç Erkekler (A) (Snowboard)
1. Doğukan Özan 2. Enes Perçemkaya 3. Tarık Baran Aydal
Genç Erkekler (B) (Snowboard)
1. Fatih Giray Ocaktan 2. Umut Nuri Altuğ
http://www.egirdirakingazetesi.com.tr/haber/45933/ETUDOSD-KAYAKTA-UMUT-VAADEDIYOR